Ainulaadne Eesti 100 robotniiduk Saestuudiost

Saestuudio tõi müügile tipptasemel Husqvarna robotniiduki erimudeli, mis on pühendatud Eesti 100 juubelile. Tegemist on eriti ekslusiivse eriversiooniga, mida on maailmas vaid kaks eksemplari.

Erimudelid on disainitud Eesti 100 juubeli stiilis sini-must-valgeks ning kaetud viiekordse ülitugeva lakikihiga, mis teeb teeb tema korpuse oluliselt ilmastiku- ja kriimustuskindlamaks kui see on tavamudelil.

“Meie jaoks maksis erimudeli tellimine mõistagi teatud summa aga kliendilt me seda raha ei küsi. Meile piisab teadmisest, et kusagil Eestis hakkavad juubeliaastal ringi vurama kaks väga erilist robotniidukit, mille saamislugu algas just Saestuudiost,” ütleb Saestuudio tegevjuht Tarmo Ojamäe, kelle sõnul ei kavatse ettevõte erimudelite müügiks ka mingit eraldi kampaaniat või oksjonit korralda. “Kui keegi astub meie poodi sisse ja tahab seda osta, siis palun! Ehk teisisõnu, kes ees, see mees!” Husqvarna Automower 450X EV100 erimudelid on leidnud omale hoolivad omanikud ja seisusekohased niidualad.

Husqvarna Automover 450 X

Kõige uuem ja parima varustusega robotniiduk, mis suudab niita suuri ja keerukaid alasid, täis erinevaid takistusi ning kuni 45% kallakuid.

Tänu GPS juhtimisega niidusüsteemile ning Automower® Connect nutirakendusele hoiab see masin muru alati perfektses korras ning masinat on võimalik jälgida ja seadistada ükskõik millises maailma punktis.

Husqvarna Automower 450X robotniidukile on sisse ehitatud Automower Connect moodul, millele Husqvarna annab 10 aastat tasuta andmeside kasutusaega.

Komplekti kuulub: laadimisjaam, trafo, toitejuhe, varuterad 9tk.

 

Andmed:

Niidetav pindala: 5000 m² +/-20%

Maksimaalne müratase: 59 dB

Kaal: 13,9 kg

Väike video erimudeli kaunist välimusest


Loe lisaks


Soovid lisainfot või abi õige seadme valimisel?

Anna meile oma murest, soovist märku ja anname endast parima, et
leida sellele parim lahendus

Võta julgelt ühendust

 

või astu läbi meie esindusest Männiku tee 19, Tallinn 11214
Leia tee meieni