×

Head kliendid! Seoses üleriigilise viirusepuhanguga oleme ajutiselt teistsuguse töökorraldusega. E-pood ja teenindus töötab edasi, tellimusi väljastame. Meiega saab jätkuvalt kontakti info@saestuudio.ee ja telefoni 6722987 kaudu. Seadmete vastuvõtt teenindusse toimub helistades kaupluse eest tel.6722987 Hoidkem tervist!

Reedel, 10.04 on meie esindus suletud!

Kontakt

Kui Teil tekib küsimusi seoses toodete või teenustega, helistage või kirjutage, vastame meeleldi ja esimesel võimalusel!

Saada kiri

Saestuudiost

Saestuudio OÜ põhitegevusalaks on Husqvarna ja teiste tootjate metsa-, aia- ja pargitehnika müük ning nende seadmete hooldus. Meie klientideks on nii eraisikud kui ka firmad. Ettevõtted keda teenindame, hooldavad suurt osa Eesti parkidest ja haljasaladest. Kiire ja kvaliteetse hoolduse tagamiseks, on meil mahukas ja laia valikuga varuosa ladu ning head remondispetsialistid.

Saestuudio tegevusaja alguseks on aasta 1997. Kogemused selles valdkonnas ulatuvad aastasse 1994. Aluse on pannud firmale ja selle arengule meeskonna huvi tehnika vastu ja pidev progress metsa-, aia- ja pargitehnika valdkonnas. Loodan, et leiate vajaminevat infot sellelt veebilehelt kiirelt ja mugavalt.

Kohatäitja

Tarmo Ojamäe

Tegevjuht

Kohatäitja

Lauri Kähara

Müügispetsialist

Kohatäitja

Allan Heiberg

Müügispetsialist

Kohatäitja

Karl Ossis

Robotniiduki tehnik

Kohatäitja

Kaarel Kallau

Tehnik

Kohatäitja

Lauri Palo

Tehnik

Lugupidamisega,
Tarmo Ojamäe
Saestuudio OÜ Tegevjuht

Tegevjuhi Allkiri

Kaubamärgid