×

Head kliendid! Seoses üleriigilise viirusepuhanguga sulgeme ajutiselt Saestuudio kaupluse. E-pood ja teenindus töötab edasi, tellimusi väljastame. Meiega saab jätkuvalt kontakti info@saestuudio.ee ja telefoni 6722987 kaudu. Hoolime oma klientidest, töötajatest ja rahvast. Hoidkem tervist! Saestuudio tegevjuht Tarmo Ojamäe

Husqvarna metsakirves
Husqvarna

Husqvarna metsakirves

40.00 

Saestuudio järelmaksu kuumakse al.

Arvuta sobiv järelmaks

Husqvarna metsakirves on kergem pika varrega kirves, mis on sobilik väiksemate puude langetamiseks, tüvedelt okste eemaldamiseks, võsa raiumiseks. Pikk käepide annab lõõgile jõudu ja ulatust. Kindlama ühenduse saavutamiseks on kirvepea varre külge kinnitatud puidust ja metallist kiiluga.

Kogukaal 850 g, pikkus 65 cm, nahast terakaitse

Lisatarvikuid ei ole

Soovid järelmaksu?

Taotle

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

Sinu kuumakse al.

Husqvarna metsakirves

Husqvarna metsakirves

40.00 

Saestuudio järelmaksu kuumakse al.

Arvuta sobiv järelmaks