iRobot Roomba 966
iRobot Roomba 966 vaadeiRobot Roomba 8xx ja 9xx alt vaatesiRobot Roomba 966 töösiRobot Roomba vaibapuhastusiRobot Roomba keeluala

iRobot Roomba 965

650.00 

Saestuudio järelmaksu kuumakse al.

Arvuta sobiv järelmaks

iRobot Roomba 965 töötab seni, kuni töö on tehtud. Imeb tolmu ja prahti umbes 2 tundi ja kui sellest on vähe, siis käib vahepeal laadimas ning koristab seejärel lõpuni. Kasutades iRobot HOME Appi, saate Roomba sisse- ja välja lülitada ja programmeerida igast maailma otsast. Valige endale tark, lihtne ja võimas Roomba.

iRobot Roomba 965 on nutikas

Puhastab korraga kogu korruse: iAdapt® 2.0 Navigeerimine ja visuaalne lokaliseerimine aitavad Roomba 980 sujuvalt ja tõhusalt liikuda üle kogu korruse ning jälgida oma asukohta. 

Läheb ise laadima ja jätkab tööd kuni kõik on tehtud: Roomba 980 on võimeline töötama umbes 2 tundi ning peale seda pöördub laadijasse. Kui töö jäi pooleli, siis jätkab Roomba sealt kuhu ta pooleli jäi ja teeb töö lõpuni.

Liigub toast tuppa: Tundliku iAdapt 2.0 Nevigeerimisega Roomba 980 kasutab kõrge kasuteguriga puhastusmustrit ja kõiki oma andureid, et kohaneda teie kodu- ja mööbliga.

Puhastab diivanite ja toolide alt: Madala profiiliga disain võimaldab puhastada Roombal kõikjalt mööbli alt, nii et mustusel pole kuhugile peituda.

Trepist alla ei kuku: Astme avastamise sensorid võimaldavad vältida trepist ja muudest ohtlikest kohtadest allakukkumist

iRobot Roomba 965 on lihtne kasutada

Roomba võb koristama lülitada kõikjalt: iRobot HOME App võimaldab teil robotit sisse lülitada ja seadeid muuta ükskõik kus te ka ei viibiks ning samas jälgida roboti staatust (laeb, töötab vms).

Puhastab kõikidel põrandatüüpidel : Roomba puhastab automaatselt vaibad, plaadide , puidu või laminaadiga kaetud põrandad.

Automaatselt läheb laadijasse ja hakkab laadima: Roomba pöördub alati tagasi baasjaama, et koristustsüklite vahel ennast täis laadida.

Puhastab ajagraafiku alusel: Roombat saab eelseadistada koristamist alustama kuni 7 korral nädalas.

Rullikute puhastamine on lihtne:  Rullikud ei võta ega kogu enda ümber juukseid ja muu prahti, muutes põrandakoristamise veelgi meeldivamaks

iRobot Roomba 965 on puhtus

Automaatselt tõstab imemise võimsust vaipadele jõudes: AeroForce® puhastussüsteem koos vaiba ekstrapuhastusega tagab 10x suurema puhastusvõimsuse vaipade ja vaipkatete puhastamisel.

Puhastab seina ääred ja nurgad: Küljehari lükkab prahi ette 3 astmelisele puhastussüsteemile

AeroForce® HEPA Filter:  Filter püüab kinni 99% allergeene, õietolmu ja muid osakesi, väiksemad kui 10 mikronit.

iRobot Roomba 965 karbis on:

  • 1 iRobot Roomba 965
  • 1 Aku
  • 1 Baasjaam
  • 1 Voolujuhe
  • 1 kahesüsteemne virtuaalsein/keeluala majakat
  • 1 lisa HEPA filter
  • 1 lisa küljehari
  • Eestist ametlikku kanalit pidi ostetud robotitel on 2 aastat garantiid + 2 tasuta hooldust garatii ajal.

 

Läheb ise laadima
Jah
Tunnetab mustust
Jah
Pehmem puude
Jah
Mitme ruumi navigatsioon
Jah
Maks tööaeg
75 min
Lae ja jätka
Jah
Taimer
Jah
Vähe ummistuv
Jah
Täituvuse märguanne
Jah
iRobot Home app
Jah
Kohandatavad sedistused
Jah
3. astmeline puhastus
Jah
AeroForce 3. astmeline puhastus
5 x võimsam kui 600 seeria
AeroForce kõrge effektiivsusega filter
Jah

Lisatarvikuid ei ole

Soovid järelmaksu?

Vormista

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

Saestuudio järelmaksu vormistamiseks Lisa toode ostukorvi ja kinnita tellimus, valides makseviisiks Saestuudio järelmaks. Järelmaksu vormistamiseks on vajalik Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi olemasolu. Saestuudio järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Lisa soovitud tooted ostukorvi ja vali makseviisiks TF Bank järelmaks. Vali endale sobiv järelmaksulepingu pikkus. Seejärel allkirjasta leping Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID abil ja ost ongi sooritatud.

Sinu kuumakse al.

iRobot Roomba 966

iRobot Roomba 965

650.00 

Saestuudio järelmaksu kuumakse al.

Arvuta sobiv järelmaks